Dobry dom z ogrodem

Aranżacja pokojów – co na początek

W urządzaniu wnętrz najważniejszy jest dobry plan. Kiedy go znajdziemy, zrobienie spójnej koncepcji wystroju i jej realizacja mogą być dość łatwe. Ten blog ma służyć temu, by podsuwać czytelnikom ciekawsze inspiracje. Natchnieniem do stworzenia interesującego projektu pokoju jest wszystko, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez meble, aż po ciekawe akcesoria. Nieraz jeden szczegół wystarczy, by w oparciu o niego sporządzić całą koncepcję aranżacji, a mieszkania były bardziej oryginalne.

Na swoim blogu będę się prezentować również takie drobiazgi. Rzeczy, które motywowały mnie przy aranżacji własnego mieszkania, ale także i takie, które zupełnie nie są w moim stylu, a jednak mogą się podobać. Jestem pewien, że w zdjęciach i artykułach przedstawianych na blogu znajdzie się coś, co zainspiruje także Was. Staram się zachowywać urozmaicenie. Nie skieruję swojego bloga na żaden wybrany nurt, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego dyktować. Nieustannie rozwijam swoje horyzonty, ogarniam inne trendy i projekty.

Postaram się być w zgodzie z nowościami ze świata aranżacji wnętrz. Staram się za to dzielić się inspiracjami znalezionymi gdzieś w sieci czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak najszerszego grona czytelników. Jeśli jakiś mój pomysł da wam impuls, będzie to dla mnie nagroda.


Categorised as: Mieszkanie

Comments are disabled on this post


Comments are closed.